4.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (9 Votes)

 

24 marca firma Canon poinformowała o wprowadzieniu na polski rynek trzech nowych urządzeń wielofunkcyjnych z liniimageRUNNER ADVANCE.

 

Poszerzamy ofertę Canon o kserokopiarki A4 kolor!!

Będą to kserokopiarki kolorowe dla małych i średnich grup roboczych. Już dziś możesz zapoznać się u nas z wstępną specyfikacją oraz pierwszymi dostepnymi zdjęciami.

I tak będą to urządzenia oznaczone symbolami Canon C250i, C350i oraz C351F. Każde z tych urządzeń oferuje wydruki dokumentów w kolorze. Szybkość drukowania w zależności od modelu wyniesie od 25 do nawet 35 stron na minutę. Zasobniki papieru mogą pomieścić nawet 2300 arkuszy formatu A4.

Jasnym jest, iż w przypadku tak zaawansowanych technicznie urządzeń wielofunkcyjnych nie mogło zabraknąć systemów bezpieczeństwa oraz autoryzacji użytkowników. Canon po raz wtóry przedstawił najlepsze i sprawdzone uwierzytelnianie użytkowników oraz kontrolę poziomu dostępu do kserokopiarki.

Podsumujmy zatem najnowsze informację. Canon w nowej serii kserokopiarek iR Advance C250/C350 oferuje:

  • kolorowy druk z szybkością odpowiednio 25/35 stron na minutę
  • zwartą konstrukcję urządzeń - można je postawić na biurku, można także dzięki dodatkowym zasobnikom na papier postawić je na podłodze
  • pojemniki na papier do 2300 arkuszy
  • wzbogacone funkcje kontroli kosztów
  • zaawansowane zabezpieczenia
  • oraz wysoką efektywność energetyczną

Wszystkie trzy wymienione kserokopiarki dostępne będą na polskim rynku od czerwca 2014r. Niebawem przedstawimy ceny tych kserokopiarek na łamach naszej strony.
Chciałbym dodać że kserokopiarki zapełniaja lukę w ofercie Canona. Brakowało urzędzeń A4 w kolorze, teraz pojawia się fajna kserokopiarka i to w serwi ADVANCE co oznacza że nie bedzie to kardridżówka. Tonery będa wydajne co przełozy się na niskie koszty eksploatacji kserokopiarki.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych Canon.

Canon C350i FINISZER

 

Canon C351iF

 

Canon iR C250i

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież