4.9444444444444 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)

Czas to pieniądz - wybierz model kserokopiarki idealny dla swojej firmy!

czasKserokopiarki to w dzisiejszych czasach urządzenia wręcz niezbędne w funkcjonowaniu każdej firmy, która ma ambicje uchodzić za nowoczesną, sprawną i nadążającą za potrzebami swoich klientów. Oczywiście można z każdym dokumentem biegać do pobliskiego punktu ksero, angażując w to pracowników i fundując im "ścieżkę zdrowia". Tylko, że taki archaiczny model zarządzania oznacza same straty: stratę czasu i stratę pieniędzy, a w efekcie również stratę konkurencyjności.

Czas to pieniądz!

Skorzystaj z pomocy fachowców

 

Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem będzie własna kserokopiarka dostępna zawsze, gdy zaistnieje potrzeba skopiowania umów, faktur, ofert i wszelkich innych dokumentów biurowych. Jeżeli dla firmy lepszą opcją niż zakup kserokopiarki jest leasing, lub dzierżawa -również nie ma problemu. Podczas dokonywania wyboru, warto jednak skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów Bilt, zamiast wyważać dawno otwarte drzwi i samodzielnie męczyć się ze zrozumieniem zawiłości ukrytych pod poszczególnymi parametrami technicznymi.
Fachowcy z firmy Bilt pomogą wybrać najlepszy model kserokopiarki, doradzą czy wybrać model gwarantujący wydruk wyłącznie czarno - biały, czy skorzystać z możliwości, jakie dają coraz popularniejsze kserokopiarki kolorowe. Obawę, że kserokopiarki kolorowe są dla przeciętnego
przedsiębiorcy prowadzącego niewielką firmę nieosiągalne pod względem cenowym, dzięki ofercie Bilt można spokojnie odłożyć na półkę. Kserokopiarki kolorowe w ciągu ostatnich kilku lat znacznie staniały, również jeśli chodzi o bieżącą eksploatację, serwis i ewentualne naprawy.

Co lepsze - kserokopiarki kolorowe czy kserokopiarki mono?

którą drogą podążaćNie ma jednej odpowiedzi na tak postawione pytanie, ponieważ wszystko zależy od specyfiki potrzeb konkretnej firmy. Robocze kopie dokumentów, przeznaczone do użytku wewnętrznego i do wglądu
pracowników odpowiedzialnych za realizację danego projektu, można wykonać za pomocą kserokopiarki mono.
W małych i średnich biurach w 
takiej sytuacji idealnie sprawdzą się dostępne w ofercie Bilt wydajne i
ekonomiczne w eksploatacji kserokopiarki mono Canon iR 2520umożliwiające drukowanie i kopiowanie czarno-białe oraz skanowanie w kolorze z opcją przesyłania obrazów bezpośrednio na wskazane adresy email oraz do wybranych przez użytkownika folderów sieciowych. Dobrym
wyborem będą także urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki mono marki Bizhub.
Bilt poleca miedzy innymi takie modele jak Bizhub 554e
Bizhub 454e czy Bizhub 224e - wszystkie kopiujące do formatu A3 lub prosty i przyjazny w obsłudze model Bizhub 284e z prędkością drukowania stron o formacie A4 nawet do 28 stron na minutę.
Coraz większą popularność zyskują od pewnego czasu kserokopiarki kolorowe. Wykonywanie kolorowych kopii firmowych dokumentów to ogólnoświatowy standard, a firma, która zainwestuje w kserokopiarki kolorowe daje swoim klientom i kontrahentom sygnał, że nadąża za najnowszymi trendami i poważnie podchodzi do relacji biznesowych.
Koperty firmowe z logo w pełnym kolorze, pełnokolorowe faktury, a także atrakcyjny kolorystycznie papier firmowy świetnie wyglądają na tle smutnych czarno - białych dokumentów stworzonych przez konkurencję.
W ofercie Bilt nowoczesny przedsiębiorca ma do wyboru wydajne, szybkie i ekonomiczne kserokopiarki kolorowe takich gigantów branży jak CanonKonica Minolta. Dostępne urządzenia charakteryzują się atrakcyjną ceną (przypominamy,że kserokopiarki kolorowe wcale nie są tak drogie, jak wyobrażają sobie klienci), świetnymi parametrami technicznymi i zróżnicowanymi rozmiarami. Znajdują się wśród nich zarówno małe, kompaktowe urządzenia, takie jak na przykład Canon iR ADVANCE C350i, Canon iR Advance C250i oraz Konica Minolta Bizhub C25, które bez problemu zmieszczą się na biurku, jak i duże, wielofunkcyjne "kombajny" biurowe, gwarantujące szybki czas reakcji, dużą prędkość roboczą (czyli ilość kolorowych wydruków na minutę), możliwość skanowania w pełnym kolorze i przesyłania zeskanowanych dokumentów do wybranych lokalizacji. W tej grupie warto zwrócić uwagę na takie modele, jak inteligentna Canon iR ADVANCE C5235i, ekstremalnie wydajna Canon iR ADVANCE C7260i czy też precyzyjna i uniwersalna Konica Minolta Bizhub C284e.

Jak widać, wybór jest bardzo szeroki, można by powiedzieć: do wyboru do koloru. A w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących wyboru kserokopiarki, można zawsze skorzystać z pomocy specjalistów Bilt.
Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież