4.9444444444444 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)

oszczedzam

Nie marnuj więc już więcej czasu na poszukiwania idealnego sprzętu biurowego - wybierz propozycję, jaką oferuje firma Bilt i przekonaj się, że wynajem kopiarek to najlepszy sposób na szybki rozwój firmy.

 

Dzierżawa kserokopiarek - świetny sposób na oszczędzanie

            Wynajem kopiarek to główna usługa realizowana przez firmę Bilt. Dzierżawa sprzętu biurowego staje się coraz bardziej popularna, i nic w tym dziwnego, bo okazuje się, że dzięki niej można sporo zaoszczędzić. Po pierwsze unikasz jednorazowego wydatku, związanego z kupnem kserokopiarki - nie musisz zaciągać kredytów i w konsekwencji przepłacać, bo przecież każdy kredyt to oprocentowanie, które znacznie zawyża pożyczoną kwotę. Za dzierżawę nie płacisz dużo, nie interesują Cię koszty naprawy i konserwacji urządzenia, nie kupujesz tonerów, nie zostajesz obciążony kosztami dojazdu serwisantów. Na dodatek koszty związane z wynajmem kserokopiarki, nie obciążają zdolności kredytowej Twojej firmy. Równie ważny jest fakt, że dzierżawa kserokopiarek jest pełnym kosztem firmy co oznacza, że możesz zaoszczędzić na podatkach.

 

Wynajem kopiarek - minimum formalności, maksimum satysfakcji

           Za skorzystaniem z usługi wynajmu kserokopiarek przemawiają nie tylko finanse, choć z pewnością one są tutaj najistotniejsze. Zaletą takiego rozwiązania jest także umowa dopasowywana do potrzeb klienta. Dlatego nie ma problemów, jeśli deklarowałeś wykonywanie 6 000 kopii miesięcznie, a okazało się, że w rzeczywistości ilość kserokopii wzrosła dwukrotnie.
Firma Bilt w takim wypadku może zaproponować Ci wymianę sprzętu na lepszy, lub dostarczyć drugą kserokopiarkę. Na dodatek nie trzeba podpisywać nowej umowy.

          Wynajem kopiarek to prosta czynność - formalności zostały skrócone do minimum, dzięki czemu zamiast zajmować się papierkową robotą, możesz skupić się na działalności swojej firmy. Dzierżawa kserokopiarek to sprawdzony sposób na korzystanie ze sprzętu biurowego, bez zbędnych procedur, szybko i tanio, z dostawą do Twojego biura.

Dzierżawa kserokopiarek - proste zasady rozliczania usługi

            Jeśli zdecydujesz się na wynajem kopiarek, możesz skorzystać z jednego z dwóch sposobów rozliczania się z firmą Bilt. Miesięczny abonament z limitem będzie dla Ciebie korzystny wówczas, gdy wiesz, że ilość kopii będzie mała lub trudna do określenia. Wystarczy, że zdeklarujesz maksymalna liczbę kopii, jaką planujesz wykonać w miesiącu. Jeśli przekroczysz limit, nadwyżka rozliczona zostanie ustaloną w umowie stawką za jedną kserokopię. To bardzo prosty i wygodny sposób rozliczania.  

            Możesz także skorzystać z drugiej opcji, czyli z miesięcznego rozliczania za same kopie. W tym przypadku płacisz za tyle kopii, ile deklarujesz. Ten sposób rozliczania jest niezwykle atrakcyjny cenowo, bo płacisz tylko za faktycznie wykonane kopie, na dodatek firma oferuje Ci bardzo dobrą stawkę.

            Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już przekonali się, że dzierżawa kserokopiarek to najlepszy sposób na oszczędności w firmie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież