4.9444444444444 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)

oszczedzamy

 

Prowadzisz firmę? Chcesz ułatwić sobie życie? Przekonaj się - to bywa znacznie prostsze niż myślisz.

 

Dziś poruszę temat, który przysparza sporo problemów informatykom i szefom działów zaopatrzenia. Powiem Ci, dlaczego powinny Cię zainteresować  kserokopiarki a nie drukarki. Dowiesz się, dlaczego dzierżawa kserokopiarki przynosi mnóstwo korzyści.Pomogę Ci odnaleźć klucz do sukcesu finansowego i personalnego.

 

Bądź sprytny i oszczędzaj na kosztach eksploatacji urządzeń biurowych! Z tego teksty dowiesz się, jak to zrobić.

 

Zarówno ja, jak i Ty doskonale wiemy, że prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Ba, to mało powiedziane - bywa zajęciem na zdecydowanie więcej niż jeden etat. Jakby nie dość było urzędników ze skarbówki, kapryśnych klientów i niesolidnych dostawców, to jeszcze na dodatek z każdym papierkiem trzeba biegać do ksero. Faktura, rachunek, kasa wyda - kasa przyjmie. Ileż można?! No właśnie. Może już czas powiedzieć dość? Może to najlepszy moment, aby zastanowić się, jakie korzyści daje własna kserokopiarka w firmie?

 

I tutaj dochodzimy do sedna problemu. Pojawia się kilka zasadniczych pytań:
- czy lepsza jest dzierżawa kserokopiarki czy lepiej kupić własną?
- czy bardziej opłaca się drukarka czy kserokopiarka?
- czy kserokopiarki kolorowe są warte grzechu (czytaj nieco większych wydatków)?
- gdzie znajdę dobry serwis kserokopiarek, jeśli sprzęt się zepsuje?

 

oszczedzam na wydrukach

 

 

Zanim od tych wszystkich pytań rozboli Cię głowa, już Cię uspokajam. To naprawdę jest proste. Gdy skończysz czytać ten artykuł, będziesz posiadał wiedzę, która pozwoli Ci uniknąć naciągaczy oraz sporych kosztów. Będziesz umiał/umiała dokonać właściwych wyborów. Gotowy? Gotowa? No to jedziemy!

 

 

 

Po kolei:

1. PYTANIE: Czy bardziej opłaca się dzierżawa kserokopiarek czy zakup?

ODPOWIEDŹ: oczywiście, że dzierżawa! Nie musisz od razu kupować całego lasu, aby mieć drewno do rozpalenia w kominku. Nie musisz kupować kserokopiarki, aby móc z niej korzystać kiedy chcesz, ile chcesz i jak chcesz! Chociaż w ostatnich latach ceny kserokopiarek znacznie spadły, to mimo wszystko nadal jest to drogi w zakupie sprzęt, zwłaszcza jeżeli chodzi o kserokopiarki kolorowe. A wydruki w kolorze zaczęły już być standardem.

Stać Cię na taki wydatek? Nie ma sprawy - nie musisz czytać dalej. Wolisz zostawić pieniądze na inwestycje i wydać je rozsądniej? Czytaj dalej.

Dzierżawa kserokopiarek to idealne rozwiązanie dla Ciebie. A także dla innych przedsiębiorców, którzy nie lubią przepłacać. A czy jest w naszym gronie ktoś, kto lubi niepotrzebnie wydawać pieniądze? Ręka w górę! Nikt się nie zgłosił, co bardzo mnie cieszy, bo to oznacza, że potrafisz liczyć i wiesz jak korzystać z nowoczesnych usług. Wydzierżaw nowoczesną kserokopiarkę, a będzie Ci służyła jak własna. Formy płatności to dziś pestka: są tak wygodne i dopasowane do potrzeb klienta, że nie musisz się o to martwić. A już po kilku miesiącach odkryjesz, że zrobiłeś doskonały interes. Kserokopiarka w dzierżawie to był biznesowy strzał w dziesiątkę. A przecież lepiej strzelać w sam środek tarczy niż sobie w kolano?

 

2. PYTANIE: Czy bardziej opłaca się kserokopiarka czy drukarka?

ODPOWIEDŹ: Odwieczny dylemat: kura czy jajko tym razem znalazł jednoznaczne rozwiązanie. Oczywiście, że kura, jeśli kurą jest kserokopiarka. Kserokopiarka była na świecie pierwsza i to znacznie wcześniej niż jakakolwiek drukarka. Co więcej - pozwalają osiągnąć znaczne oszczędności podczas eksploatacji. Pod tym względem wygrywają: są znacznie tańsze, a poza tym do wykonania wydruku nie potrzebują żadnego komputera. Jeśli już o tym wiesz, wybór jest prosty. Bądź sprytny i wybierz kserokopiarkę.

Jak to się przedstawia w liczbach? Policz sam, a przekonasz się, że kserokopiarki są zdecydowanie bardziej ekonomiczne;
- Szybkość wydruku - kserokopiarka: 105 stron/minutę. Drukarka: 60 stron/minutę. Czas to pieniądz. wybór jest prosty!
- Maksymalne obciążenie - kserokopiarka: 200K wydruków miesięcznie. Drukarka: 40K wydruków. Kserokopiarki wytrzymają więcej, a przecież Twoja firma drukuje czasem całe tony papierów.
- żywotność w latach - kserokopiarka: 10 lat. Drukarka: 3 lata. Kserokopiarka będzie Ci służyć dłużej i wydajniej.
- koszt wydruku standardowej strony A4 - kserokopiarka: 4 grosze. Drukarka: 8 groszy/. Kserokopiarka jest dwa razy tańsza w codziennej eksploatacji!

Wybór zaczyna być prosty, prawda? Zwłaszcza, kiedy umie się liczyć. A w firmie liczy się każda złotówka i każda minuta. Konkurencja nie śpi.

 

3. PYTANIE: Kserokopiarki kolorowe czy monochromatyczne?

ODPOWIEDŹ: Oczywiście, że kolorowe! Kolorowe wydruki na zachodzie już dawno stały się standardem. W naszym kraju takie nowinki pojawiają się z kilkuletnim opóźnieniem, ale to nie znaczy, że i ty masz pozostawać w biznesowym ogonie. Dołącz do kolorowej czołówki. Oszołomisz klientów i kontrahentów, a konkurencja będzie Ci zazdrościć. Z zazdrości po prostu zzielenieje. Tym lepiej!

Papier firmowy z kolorowym logo, możliwość wydruku koperty w kolorami firmowymi - to wszystko dodaje prestiżu i sprawia bardzo profesjonalne wrażenie. A przecież w biznesie pierwsze wrażenie jest bezcennym kapitałem. Zresztą, nie muszę Ci tego tłumaczyć, sam o tym doskonale wiesz.

Obawiasz się, że kopiarki kopiujące w kolorze są bardzo drogie w dzierżawie i w eksploatacji? Nie daj się zwieść pozorom. Z pewnością było tak kilka albo kilkanaście lat temu. Teraz kolorowy sprzęt jest znacznie tańszy. Kolorowe tonery kupisz bez trudu w dowolnych zestawach. Nie pozwól się opanować stereotypom i obawom, które już dawno są nieaktualne. Biznes się zmienia i idzie do przodu. Dotrzymaj mu kroku i wybierz kolorowe kserokopiarki. Nie pożałujesz! Taka inwestycja szybko się zwróci w postaci doskonałego wizerunku w oczach klientów. Bądź w profesjonalnej awangardzie i korzystaj ze zdobyczy najnowszych technologii!

Pojawiła się w końcu nawet kserokopiarka laserowa, która wypiera analogową. Kserokopiarki laserowe muszą mocno się starać aby odebrać rynek druku. Dzięki laserowi zyskały funkcjonalność drukarki, a ty możesz na tym jeszcze więcej zaoszczędzić. A więcej pieniędzy w firmowej kasie to czysty zysk. I swoboda, która tak bardzo cenisz, nie tylko w biznesie.

 

4. PYTANIE: czy istnieje dobry serwis kserokopiarek?

ODPOWIEDŹ: Tak, nie ma z tym najmniejszego problemu. Jeżeli będzie Ci potrzebny serwis kserokopiarek, Zwróć się do mnie, a podpowiem, gdzie świadczą usługi najwyższej jakości. Wiadomo, że awarie się zdarzają, nawet jeśli wydzierżawione kserokopiarki będą eksploatowane prawidłowo. Na szczęście, to żaden problem.

Na zakończenie mam dla Ciebie propozycję.
Pomogę Ci osiągnąć to wszystko, co opisałem wyżej, a nawet więcej. Przekonasz się, że można jeszcze więcej zaoszczędzić.

Wystarczy że napiszesz do mnie krótką wiadomość, że potrzebujesz takiej pomocy, a dostaniesz ją całkowicie za darmo.

wzrost oszczednosci

 

 

 

Bądź sprytniejszy od konkurencji i skorzystaj z okazji.

 

 

 

 

Licz, kalkuluj, oszczędzaj.

Zapytasz, skąd o tym wszystkim wiem? Przekonałem się o tym na własnej skórze. Nie musisz powtarzać moich błędów. Lepiej uczyć się na cudzych. Nie ma potrzeby wyważania otwartych drzwi. A te zostały otwarte już dawno!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież