4.9375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (8 Votes)

W epoce, kiedy kolorowe kopie zaczynają być standardem, kserokopiarka z opcją kolorowych wydruków to niezbędny element wyposażenia każdej nowoczesnej firmy. Model Bizhub C224e zaprojektowany przez markę Konica Minolta można polecić z kilku powodów:

  1. Jest niezwykle prosta w obsłudze i elastyczna.
  2. Współpracuje z różnymi nośnikami, a przy tym jest rozwiązaniem stosunkowo niedrogim w stosunku do bardzo bogatych możliwości, jakie jest w stanie zagwarantować użytkownikowi.
  3. Może stanowić nowoczesne centrum obiegu dokumentów firmowych i biurowych zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze.
  4. Sprawdza się w tworzeniu dokumentów wszelkiego typu, począwszy od wydruków i kopii korespondencji, poprzez faktury, formularze, analizy i sprawozdania, gwarantując znakomitą rozdzielczość kopiowania aż do 600 x 600 dpi.
  5. Dodatkowym atutem jest intuicyjny w obsłudze kolorowy wyświetlacz z panelem dotykowym multi - touch, pozwalający sprawnie zarządzać funkcjami kserokopiarki Bizhub C224e.

 

 

Wielofunkcyjność to podstawa.

bizhub C224e finiszerKserokopiarka kolorowa Konica Minolta jest urządzeniem wielofunkcyjnym, dzięki któremu można sprawnie i szybko wydrukować i skopiować dokumenty, wykonać skany doskonałej jakości i przesłać je faksem.

Gwarantuje użytkownikowi możliwość osiągnięcia sporych oszczędności i ciągłość pracy. Nie trzeba się martwić, że toner szybko się skończy. Jest wyposażona w polimeryzowany system tonera Simitri HD oraz nowoczesny tryb oszczędzania, który ogranicza toner w wydrukach próbnych.

Kserokopiarki kolorowe Bizhub C224e oferują szeroki i zróżnicowany zakres drukowania i kopiowania nawet bardzo złożonych dokumentów ze znakami wodnymi i szablonami tła, oraz możliwość skalowania obrazu pozwalającą na wydrukowanie kilku obrazów na jednej stronie.

Kolejny atut to wbudowana funkcja druku i kopiowania dwustronnego, która w razie potrzeby pozwala ograniczyć ilość miejsca potrzebną na dokumenty oraz zużycie papieru. Jak wszystkie nowoczesne kserokopiarki kolorowe ten model jest wyposażony w funkcję automatycznego wyboru koloru, zapobiegającą wykonywaniu kolorowych kopii w sytuacjach, gdy użytkownika satysfakcjonuje wydruk w trybie czarno-białym.

 

Znakomita prędkość i szeroki zakres obsługiwanych nośników.

bizhub-c224e-ulotkiKserokopiarka jest w stanie obsłużyć zarówno standardowe formaty papieru, jak również wymiary niestandardowe aż do SRA3. Pracuje także z papierami o dużej gramaturze (aż do 256 g/m2), a przy trybie obejścia nawet do 300 g/m2! Współpracuje z nietypowymi i bardzo wymagającymi nośnikami, takimi jak koperty, przeźrocza czy etykiety, a także transparenty o wymiarach do 1200 milimetrów, dzięki czemu można bez trudu produkowaćbizhub c224e panel sterowania wszelkie dokumenty wymagające dużych rozmiarów, na przykład plany budynków i harmonogramy. Reaguje błyskawicznie, a czas nagrzewania wynosi zaledwie 20 sekund. Pierwszą kopię czarno-białą otrzymuje się już po 6,9 sekundy, a kolorową po 8,3 sekundy. Szybkość kopiowania jednostronnego i dwustronnego A4 zarówno w trybie czarno-białym, jak i w kolorze potrafi zaskoczyć - osiaga aż 22 strony na minutę, a w przypadku kopii A3 - 14 stron na minutę.

 

bizhub c224e opcje wykańczania

Spersonalizowane skrzynki użytkownika
gwarancja bezpieczeństwa.

Innowacyjnym rozwiązaniem, jakie oferuje kserokopiarka kolorowa jest funkcja skrzynki użytkownika z dostępem online, idealna do przechowywania powtarzalnych zadań drukowania. Pozwala na zdefiniowanie dostępu do skrzynki i kopiowanie dokumentów między skrzynkami. Rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo firmowych dokumentów jest ustawienie dostępu za pomocą nazwy użytkownika i hasła, ewentualnie karty identyfikacyjnej. Dzięki temu dostęp do dokumentów przechowywanych w pamięci urządzenia mają wyłącznie upoważnione osoby.

 bizhub-c224-e-schemat-opcji

Podsumowanie.

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e to funkcjonalna, nowoczesna propozycja dla firm, którym zależy na wysokiej jakości dokumentacji, oszczędności czasu i pieniędzy.

Więcej informacji technicznych znaleźć można w naszym katalogu pod TYM LINKIEM.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież