4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.89 (9 Votes)

 

 

 

 

 

 

 

ir2520-kopiarka

 

 

 

 

Kserokopiarki ir2520 firmy Canon to bardzo atrakcyjne pod względem ceny i jakości wydruku urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla małych i średnich firm, w których każdego dnia wykonywana jest duża liczba kopii. Może pracować w sieci komputerowej, również w trybie WiFi. Stanowi jeden z przykładów, że marketingowe obietnice producenta dotyczące jakości i wydajności, mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Canon ir 2520 panelCanon iR2520 gwarantuje prędkość druku aż do 20 stron na minutę (wydruki w formacie A4) i 15 stron na minutę (wydruki w formacie A3) oraz wysokiej jakości skanowanie w pełnym kolorze ze znakomitą rozdzielczością i prędkością do 25 obrazów na minutę (format A4, rozdzielczość 600 x 600 dpi, w czerni i bieli) lub 13 obrazów na minutę (format A4, rozdzielczość 300 x 300 dpi, w kolorze). Posiada duży, czytelny wyświetlacz z intuicyjną obsługą za pomocą ekranu dotykowego z polskimi komunikatami, więc z obsługą kserokopiarki ir2520 poradzi sobie nawet osoba, która do tej pory z kserowaniem i skanowaniem nie miała wiele do czynienia.

Znakomicie sprawdza się jako urządzenie wolnostojące z połączonymi trybami skanera i kopiarki. Posiada ponadto opcjonalne funkcje wysyłania i-Send i faks, które w prosty sposób pozwalają wysyłać dokumenty do wybranego miejsca przeznaczenia: do folderów sieciowych lub na pocztę e - mail. Do największych zalet ir2520 należą: szybki czas reakcji, zwiększona wydajność i produktywność oraz znakomita jakość otrzymanych wydruków.

 

Błyskawiczny czas reakcji - oszczędność czasu i energii.

W miejscach, gdzie czas oznacza pieniądz, kserokopiarka Canon iR2520 sprawdza się znakomicie. Błyskawicznie wychodzi z trybu uśpienia, a do wykonania pierwszej kopii potrzebuje maksymalnie 6,4 sekundy. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 30 sekund. Urządzenie natychmiast podejmuje pracę i jest w stanie wydrukować do 20 stron A4 w ciągu minuty. Przy okazji oszczędza energię ( pobór 1,5 W w trybie uśpienia) i może pochwalić się jednym z najniższych wskaźników TEC (standardowego zużycia energii).

 

Zwiększona wydajność dzięki opcji druku dwustronnego.

 

ir2520 modele kserokopiarkiUrządzenie jest standardowo wyposażone w opcję duplex (drukowania dwustronnego). Automatyczny druk dwustronny pozwala na dużą oszczędność czasu i ułatwia pracę. Kserokopiarka obsługuje kilka formatów papieru, począwszy od klasycznego A4 aż do rozmiaru A3. Kaseta i podajnik ręczny obsługują również format kopert. Szybkość czarno -białego wydruku wynosi w przypadku formatu A3 wynosi 15 stron na minutę, a A4 - aż 20 stron na minutę. Toner pozwala na otrzymanie aż 14,5 tysiąca kopii (wydruków), a wydajność bębna osiąga 200 tysięcy kopii (wydruków).

 

 

Perfekcyjna jakość druku.

Canon iR2520 może zaoferować doskonałą rozdzielczość wydruku 1200 x 1600 dpi, która zapewnia perfekcyjną jakość tekstu i grafiki. Dodatkowo możliwości urządzenia można rozbudować o emulacje PostScript oraz PCL, które efektywnie zwiększają wydajność druku. Użytkownicy mogą liczyć na profesjonalne wykończenie wydrukowanych prac wraz z opcjonalnymi funkcjami sortowania i zszywania.

 

Podsumowanie.

Kserokopiarka ir2520 marki Canon to znakomity wybór dla małych i średnich firm oraz grup roboczych oczekujących dużej wydajności, szybkości i jakości. Tym, co wyróżnia ją wśród innych podobnych urządzeń na rynku jest niezwykle korzysta relacja jakości do ceny. Jest jedną z najtańszych kserokopiarek A3 dostępnych na rynku. Cechuje się bardzo dobrą wydajnością materiałów eksploatacyjnych oraz dużą funkcjonalnością. Pozwala w wygodny sposób oszczędzić czas, energię i pieniądze.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież