4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (13 Votes)

 

niszczarka hsm securio b24 39 mmNiszczarka dokumentów to urządzenie, które tak jak sprzęt drukujący powinno znaleźć się w każdym biurze. Bo w końcu kiedy wydrukujemy dokument, który nie jest nam już potrzebny, albo który nie powinien trafić w niepowołane ręce będziemy musieli go po prostu zniszczyć. Nie wszystkie dokumenty gromadzimy. Duża część z nich jest nam potrzebna tylko w danej chwili, lub tylko na jakiś czas. Na wielu z nich znajdują się dane, których nie chcielibyśmy udostępniać przypadkowym osobom. W takiej sytuacji posiadanie niszczarki jest niezwykle przydatne.

Tak jak kserokopiarki mają różnych producentów i różne modele, tak i niszczarek mamy wiele rodzajów. Firma Bilt Polska oprócz sprzedaży i serwisowania kserokopiarek i materiałów eksploatacyjnych do nich, zajmuje się również innymi sprzętami biurowymi w tym niszczarkami dokumentów.

 

Czym różnią się od siebie niszczarki?

Jak możemy je sklasyfikować?

 

  1. Rodzaj cięcia – mamy niszczarki, które niszczą dokument na paski oraz takie, po pracy których z naszych dokumentów pozostają ścinki.

  1. Rodzaje obsługiwanych nośników – w zależności od rodzaju i modelu niszczarki może to być tylko papier, ale także płyty, dyskietki, plastikowe karty, zszywki, spinacze. Najprostsze niszczarki są w stanie uporać się tylko z nośnikiem jakim jest papier. Te już bardziej wyspecjalizowane mogą zniszczyć również karty plastikowe, płyty, spinacze, zszywki, dyskietki.

  1. Ilość niszczonych kartek – chodzi o jednorazową liczbę kartek jaką jest w stanie zniszczyć nasza niszczarka.

  1. Pojemność kosza – jest to po prostu wielkość kosza na paski czy też ścinki. Jest ona wyrażana w litrach. Im większa gabarytowo niszczarka tym większy kosz, a im większy kosz tym rzadziej musimy go opróżniać

  1. Poziomy bezpieczeństwa – w zależności od tego jak ważne dokumenty niszczymy istnieją różne stopnie tajności pozostałości po nich (a więc mniejsze bądź większe paski czy ścinki). Im mniejszy pasek czy też ścinek tym większy stopień tajności.

 

 

Wymienione powyżej parametry są podstawowymi parametrami, na które powinno zwrócić się uwagę przy wyborze niszczarki do naszego biura.

 

Jaką niszczarkę wybrać?

 

Firma [yt_popovers style="blue" title="Bilt Polska Szybki Kontakt" text="ZADZWOŃ TERAZ <br>ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY<br><br> Tel/Fax: (48)366-47-79<br> Tel.(48)386-80-45 <br>Tel.(48)386-80-46 <br>Tel.(48)386-80-47" size="3" behavior="hover" position="top" shadow="yes" rounded="no" close="no" ] Bilt Polska [/yt_popovers] jest dystrybutorem niszczarek wielu producentów. Jakie niszczarki sprzedajemy najczęściej?

 

[yt_list_style type="numblocks2" color="#BD2031" ] [yt_list_style_item] HSM [/yt_list_style_item] [yt_list_style_item] Wallner [/yt_list_style_item] [yt_list_style_item] Kobra [/yt_list_style_item] [yt_list_style_item] Fellowes [/yt_list_style_item] [/yt_list_style]

 

niszczarka hsm securio b22 002 Klienci najczęściej wybierają niszczarki niemieckiej produkcji HSM. Nie ukrywam, że w dużej części wybór ten jest warunkowany podpowiedziami specjalistów z naszej firmy, jednak dodam również, że najczęściej ma to miejsce w momencie pierwszego kontaktu klienta z owym sprzętem. W momencie kiedy nie do końca wie czego tak naprawdę poszukuje. Kiedy klient już raz przekona się o jakości i niezawodności tych niszczarek sam powraca po zakup kolejnej i kolejnej sztuki. Lepszej, nowszej, aktualniejszej.

 

Dlaczego niszczarki firmy HSM?

 

  1. Niemiecka jakość, precyzja i kultura pracy nie ma porównania z niszczarkami innych producentów. Tak jak wspomniałam wyżej – klient, który „zasmakował” pracy z taką niszczarką nie zamieni jej na inną.

  2. Dożywotnia gwarancja na noże tnące w przypadku wybranych modeli. Przez cały okres użytkowania naszej niszczarki mówiąc kolokwialnie noże mają być ostre.

  1. Powtarzające się promocje polegające na możliwości otrzymania dodatkowego gadżetu bądź też gadżetów (za wybrane modele mamy określoną liczbę punktów – w zależności od tego ile ich uzbieramy mamy do wyboru prezent). Co ważne – prezenty nie są ujmowane na fakturze VAT. Są one całkowitym dodatkiem do naszego urządzenia. Kupując więc niszczarkę bądź niszczarki możemy otrzymać gratis na przykład tablet czy też laptop. Opcji jest wiele.

  1. Opinie naszych klientów – zadowoleni klienci, którzy powracają po kolejne sztuki owych niszczarek są najlepszym dowodem na to, iż są to niszczarki, które w pełni spełniają swoje zadanie, że są to niszczarki godne polecenia.

 

Chociaż niszczarka dokumentów to niezbyt skomplikowane urządzenie to kiedy dojrzejemy do decyzji o jej zakupie warto skontaktować się ze [yt_popovers style="blue" title="Bilt Polska Szybki Kontakt" text="ZADZWOŃ TERAZ <br>ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY<br><br> Tel/Fax: (48)366-47-79<br> Tel.(48)386-80-45 <br>Tel.(48)386-80-46 <br>Tel.(48)386-80-47" size="3" behavior="hover" position="top" shadow="yes" rounded="no" close="no" ] specjalistami w tej materii [/yt_popovers], aby być po prostu zadowolonym z zakupu. Bo nie sztuką jest pójść, wziąć z półki i kupić niszczarkę, sztuką jest kupić ją i być w pełni zadowolonym z jej pracy. Bo firma, która ceni sobie jakość pracy a przede wszystkim bezpieczeństwo swoich danych obowiązkowo powinna takową posiadać.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież