4.9444444444444 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)

3D KALKULATORKażdy potrzebuje serwisu....

 

         W ofercie producentów nie sposób jest znaleźć sprzęt, który jest w stu procentach niezawodny. Czasami usterki wynikają z wieku, lub stopnia eksploatacji maszyny, czasami winne jest nieodpowiednie zastosowanie sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem, czy po prostu błąd ludzki.

Każda firma prędzej czy później staje więc przed trudnym wyborem serwisu, który zagwarantuje jej szybkie i terminowe usługi na najwyższym poziomie. O ile serwis komputerowy czy IT znaleźć jest bardzo prosto, o tyle sprawa komplikuje się przy wyborze serwisu sprzętu biurowego.

Jak znaleźć rzetelną firmę i na co zwrócić uwagę przy jej wyborze, by kserokopiarki czy drukarki w Waszym biurze były pod dobrą opieką?

Awaria kserokopiarki? Solidny serwis potrzebny od zaraz!Napsi serwis

        Kserokopiarki, drukarki i inne sprzęty biurowe są bardzo specyficznymi urządzeniami, na których, potocznie mówiąc, trzeba się po prostu znać. Aby być świadomym możliwych zagrożeń powodujących usterki oraz być w stanie je odpowiednio usunąć, nie wystarczy przeczytanie instrukcji obsługi czy powierzchowna wiedza, którą znaleźć można w poradnikach lub na forach internetowych. Rzetelny serwisant to osoba nie tylko odpowiednio wykształcona na wielogodzinnych szkoleniach, które często organizowane są przez producentów sprzętu, ale także posiadająca niezbędne doświadczenie praktyczne w naprawie różnego rodzaju urządzeń. W skrócie mówiąc: wiedza teoretyczna musi być poparta praktyką.

        Przy wyborze serwisu zwróćcie więc uwagę na to, jakie informacje na swojej stronie internetowej podają brane pod uwagę przez Was firmy.

  • Czy ich pracownicy szkoleni są przez producentów sprzętu biurowego?
  • Czy ich usługi objęte są gwarancją? Dzięki temu unikniecie rozczarowania, kiedy serwisant nie będzie znał przyczyny usterki i usunie jedynie jej skutki, przez co taki sam błąd kserokopiarki pojawi się znów za kilka dni. W takim przypadku ciąg przyczynowo - skutkowy będzie zapętlał się w nieskończoność, a koszty dla Waszej firmy urosną do, delikatnie mówiąc, niezbyt satysfakcjonujących sum.

 

        Kserokopiarki lub drukarki będą się psuły, serwisant będzie usuwał jedynie skutki awarii, Wy będziecie płacić za usługę, a sprzęt nadal nie będzie w pełni sprawny. Gwarancję dobrze wykonanej pracy oraz działającej bez zarzutu kserokopiarki otrzymacie jedynie wtedy, kiedy zostanie odnaleziona i naprawiona przyczyna usterki.

        Kolejnym ważnym aspektem, który świadczy o rzetelności serwisu jest stan, w jakim znajduje się sprzęt po powrocie z naprawy. Kserokopiarki umazane smarem, faksy z odciskami brudnych palców na obudowie lub drukarki oprószone tonerem nie wyglądają estetycznie i z pewnością nie rysują pozytywnego wrażenia z wizyty w Waszym biurze. Uczciwy serwis dba o estetykę swojej pracy, czyści urządzenia i dostarcza je do klienta w idealnym stanie, by ten mógł niezwłocznie zacząć ponownie z nich korzystać bez jakiejkolwiek dodatkowej ingerencji własnej.

Dzierżawa kserokopiarek, tonery czy leasing -
usługi niczym szyte na miarę

        Dobry serwis to również taki, który oferuje jak najszerszy wachlarz usług i proponuje niestandardowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Może to być więc leasing lub dzierżawa kserokopiarek czy nawet sprzedaż używanych drukarek.

        Dzierżawa kserokopiarek- inaczej nazywana także wynajmem, będzie doskonałym i tanim rozwiązaniem dla firm, które nie chcą jednorazowo wydawać dużych sum pieniędzy na kosztowny sprzęt. Miesięczna opłata rozliczana według ustalonej stawki lub jedynie za wykonane kopie jest świetnym sposobem na oszczędzenie niemałej sumy pieniędzy oraz wygodę. Dzierżawa kserokopiarek bowiem to także zero zmartwień o tonery czy stan techniczny urządzeń. Tonery wymieniane są przez serwisantów tak samo jak usuwane są ewentualne awarie, a umowę można zawsze rozbudować lub zmienić według własnych potrzeb.

        Biurowe drukarki to również zmartwienie o tonery, które należy wymieniać. Jeżeli posiadacie własny sprzęt i dzierżawa kserokopiarek nie jest Wam potrzebna, upewnijcie się, że serwis zadba nie tylko o wszelkie usterki, ale także o Wasze tonery. Dzierżawa kserokopiarek, leasing czy sprzedaż używanego sprzętu powinny więc znaleźć się w ofercie dobrego serwisu by zaoszczędzić Wam kłopotu. Zero zmartwień o tonery czy kolejną usterkę kserokopiarki to spokój psychiczny i wygoda, jakiej powinien dostarczyć swoim klientom każdy solidny serwis.

Rzetelny serwis kserokopiarek - Radom czeka!Znak jakości

        Dzierżawa kserokopiarek, wysokojakościowe tonery, sprzedaż używanych kserokopiarek, szybkie usunięcie awarii kserokopiarki - jeżeli prowadzicie biuro to tylko część z Waszych potrzeb, które powinny zostać zaspokojone. Poszukiwania serwisu to niełatwe zadanie. Wymagania są bowiem duże, a uczciwych firm jak na lekarstwo.

        Najlepiej, żeby znaleziona firma była tania, terminowa i znajdowała się jak najbliżej biura. W grę nie wchodzą więc odległe o kilkaset kilometrów miasta czy małe działalności, które zatrudniają jednego lub dwóch serwisantów. Wpisując w wyszukiwarkę frazę "serwis kserokopiarek Radom" szybko i łatwo znaleźć można między innymi Bilt Polska, który specjalizuje się nie tylko w naprawie sprzętu biurowego, ale także w jego dystrybucji.

        Codziennością jest tutaj dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek czy sprzedaż używanych kserokopiarek. Bilt w swojej ofercie posiada wysokiej jakości tonery, które gwarantują nie tylko idealne kopie, ale także oszczędność w eksploatacji. Dodatkowo serwis gwarantuje szybkie i fachowe usunięcie przyczyny awarii kserokopiarki, lub innych urządzeń marek takich jak Canon czy Konica Minolta.         Serwis kserokopiarek Radom usuwa usterki, a nie tylko ich skutki, daje gwarancję na swoje usługi oraz pewność, że jedna usterka to jedna faktura. Bilt Polska to serwis kserokopiarek Radom, który otoczy Wasze drukarki i kserokopiarki staranną opieką!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież