DEVELOP kserokopiarki

 

 

Develop – to firma, która powstała 21 czerwca 1948 roku w Niemczech. Jej założyciele to Dr. Walter Eisbein, Konrad Kral i Arno Lippinghoff. Develop D 10 „Biltz" to pierwsza na świecie kopiarka owego producenta. Kilka lat później sprzedaż Developa rozprzestrzeniła się na 87 krajów. W latach 70 – tych XX wieku w ofercie Developa pojawiła się pierwsza automatyczna kopiarka. Lata 80 –te XX wieku to nawiązanie współpracy z Minoltą. Produkty Developa sprzedawane są rynek europejski pod pieczą firmy Konica Minolta. Obie firmy tworzą urządzenia z tej samej linii produkcyjnej.

 

Obecnie produkty Developa działają na zasadzie najnowszych i najnowocześniejszych cyfrowych metod wydruku. Dzięki współpracy obu firm proponowane przez nich rozwiązania obiegu dokumentów dają większe pole manewru klientom. Pod względem funkcjonalności jak i ceny. Produkty firmy Develop plasują się w czołówce najlepszych kserokopiarek na świecie. Oferta Developa obejmuje nowoczesne wielofunkcyjne urządzenia drukujące jak również oprogramowanie.

 

Firma Konica Minolta powstała w 2003 roku przez połączenie dwóch firm-Konica (powstałej w 1873 roku) oraz Minolta (powstałej w  1928 roku).  

To jeden z najważniejszych producentów urządzeń do obrazowania graficznego. Produkuje najnowocześniejsze rozwiązania do druku, aparatury do obrazowania graficznego, doskonałe urządzenia pomiarowe.

Działalności Konica Minolta towarzyszy filozofia jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne. Każde urządzenie tej firmy posiada certyfikat Blue Angel. 

Swoją pierwsza kserokopiarkę, Konica-Minolta wprowadziła na rynek w 1960 roku pod nazwą „CopyMaster”. Dzięki temu posunięciu, po latach kontynuowania rozwoju kserokopiarki, stali się jednym z największych producentów światowych.  W roku 2004 Konica wprowadza na rynek kolorową serie kserokopiarek Bizhub. Linia kolorowych urządzeń jest rozwijana i unowocześniana do dzisiejszego dnia. Obecnie w sprzedaży jest już IV generacja kserokopiarki Bizhub.

Urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki (lub jak kto woli kopiarki) w najbogatszej wersji są oferowane właśnie przez Konica-Minolta.

 

  

 

Niszczarki Kobra to według specjalistów najlepsze niszczarki do dokumentów w Europie.

Ich parametry techniczne od lat stanowią niedościgniony wzór dla poszukiwań technologicznych konkurencji. Posiadają Certyfikat UNI EN ISO 9002.Niszczarki dokumentów tego producenta posiadają aprobatę Departamentu Obrony USA i świadectwo dopuszczenia niszczarek Kobra do stosowania w armiach wszystkich krajów NATO.

Niszczarki Kobra są wyposażone w sensory automatycznie wstrzymujące pracę niszczarek,systemy Turbo Power oraz SPPU , system Throw and Shred, Energy Smart, pracują 24 godziny na dobę bez przegrzewania.  Noże tnące w niszczarkach Kobra są odporne na zszywki i spinacze i udzielane jest na nie 20 lat gwarancji, a na mechanizm urządzenia-24 miesiące gwarancji. Niszczarki KOBRA łączą w sobie znakomitą jakość zbudowania, niezawodność i zaufanie, które poparte wieloletnim doświadczeniem pozwoliło stworzyć najpełniejszą ofertę niszczarek.

 

 

Firma HSM została założona w 1971 roku przez Hermann’a Schwelling’a.

Ma ponad 40 letnią tradycję w produkcji najwyższej jakości niszczarek biurowych, niszczarek przemysłowych i pras belujących.  Od roku 2001 ten producent niszczarek rozszerzył swój asortyment o gilotyny, trymery i systemy prezentacyjne. Jako pierwsza w świecie firma HSM wprowadziła do oferty niszczarki w 6 stopniu bezpieczeństwa i urządzenia te zostały zaaprobowane przez Departament Obrony USA.

Ma opatentowanych 140 rozwiązań, które czynią urządzenia HSM niezwykle trwałymi i niezawodnymi. Każda niszczarka HSM  została zaprojektowana, by spełniać konkretne wymagania: zarówno na użytek domowy jak i przeznaczone dla biur, działów informatycznych, aż po profesjonalne przemysłowe niszczarki dokumentów, dysków twardych, taśm magnetycznych, optycznych nośników danych (CD, DVD, Blu-ray), kart kredytowych i plastikowych, pamięci USB oraz typu flash,  telefonów oraz palmtopów. 

HSM to nie tylko niszczarki - w ofercie znajdują się również urządzenia tnące (trymery krążkowe, gilotyny), nacinarki do kartonów a także systemy niszcząco-belujące.