4.8181818181818 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.82 (11 Votes)

Znajdź skuteczny serwis dla swojej kserokopiarki

 

serwisKonkurencja na rynku służy, lecz nie w tym przypadku. Konkurencyjność dzisiejszych serwisów kserokopiarek polega na wojnie cenowej.
Radom to miasto, w którym konkurencja potrafi o klienta walczyć tylko ceną. Sytuacja taka doprowadza do obniżania jakości usług a co za tym idzie straty dla klientów.

 

Dlaczego w Radomiu konkuruje się ceną? Odpowiedź jest prosta. Jest to miasto robotnicze, gdzie większość fachowców po upadku wielkich zakładów, musiała znaleźć swoje miejsce.
Tym sposobem powstało masę warsztacików i pseudo fachowców, walczących między sobą o każdego klienta.
Jakiej broni używają? Cena!! 

Dziś Radom słynie podobno z precyzji!

Serwis kserokopiarek nie trudno znaleźć, prawie na każdej ulicy znajduje się serwis, a to komputerów, a to drukarek, a tam dalej serwis kserokopiarek... 
Na pewno znajdziemy tani serwis, ale czy dobry? Czy oferowane usługi w niskiej cenie nas zadowolą?
Czy skuteczność każdego z fachowców jest przynajmniej dobra? Zastanów się!

Niezawodny sprzęt też wymaga serwisu

 

Nawet najnowocześniejsze kserokopiarki wyprodukowane przez światowe marki znane z niezawodności swoich rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych wymagają okresowego serwisowania.
Systematyczny przegląd pozwala zagwarantować urządzeniom wieloletnią bezawaryjną eksploatację, oraz przedłużenie czasu eksploatacji kserokopiarki. Trzeba mieć na uwadze również fakt, że usterki i niespodziewane awarie mogą się zdarzyć niezależnie od klasy sprzętu. 
Czasami ich powodem jest wiek maszyny, ale najczęściej wynikają one z niewłaściwego serwisowania. 

Żadna firma nie może pozwolić sobie na dłuższą awarię sprzętu biurowego, bo oznacza to paraliż jej funkcjonowania: niemożność błyskawicznego skopiowania niezbędnych dokumentów wprost przekłada się na obniżenie jakości świadczonych przez nią usług. 
Nawet najprostszą kserokopiarkę można źle serwisować, a to prowadzi do następujących po sobie wielu awarii.

Skuteczność serwisu jest tutaj najważniejsza. Wielu fachowców swoją wiedzę opiera na doświadczeniu, które zdobyli lata temu, jeszcze na analogowych urządzeniach.
Dziś udają, że wiedzą co się zepsuło, lecz nie powiedzą co zepsuli w tym niezawodnym sprzęcie i uczynili go wręcz zawodnym.

 

Dobry serwis na wagę złota
certyfikat serwisu

Za naprawę tak skomplikowanego sprzętu, jak kserokopiarka nie może zabierać się amator, którego wiedza i doświadczenie sprowadzają się do przeczytania instrukcji obsługi i osobistego korzystania z kserokopiarki. Urządzeniom dobrych marek potrzebny jest profesjonalny serwis kserokopiarek, gwarantujący wysoką jakość świadczonych usług płynącą z wieloletniego doświadczenia, oraz licznych szkoleń.

Podczas wyboru firmy serwisowej warto sprawdzić kilka istotnych kwestii.
Po pierwsze, czy jej usługi objęte są gwarancją, a po drugie, czy zatrudniani przez nią serwisanci posiadają wystarczające kwalifikacje do wykonywania tak złożonych napraw.
Najwyższą jakość zapewnia serwis kserokopiarek, którego pracownicy odbyli szkolenia organizowane bezpośrednio przez producentów kserokopiarek.
Takich serwisów w Radomiu jest jak na lekarstwo.

 

 

Bilt Radom - przykład dobrych praktyk

 

Znakomitym przykładem firmy, oferującej wysokiej jakości serwis kserokopiarek jest Bilt Polska. Z jej usług mogą skorzystać właściciele i dzierżawcy sprzętu biurowego takich marek, jak między innymi Konica-Minolta, Canon, Panasonic, Hewlett-Packard czy Ricoh. Dodatkowym atutem jest bezpłatna (w przypadku skorzystania z naprawy) ekspertyza gratisekspertyza techniczna, konkurencyjne ceny części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz stuprocentowa terminowość wizyt umówionych u klienta.

Dewizą serwisantów tej firmy jest usuwanie przyczyn awarii, a nie tylko objawów, a przeprowadzane przeglądy okresowe kserokopiarek są dokonywane zgodnie ze zaleceniami producentów.
Fachowość i skuteczność serwisu potwierdzają liczne certyfikaty serwisowe wydane przez producentów urządzeń.

 

 

 

 

Wybieraj mądrze, aby móc zaprzeczyć przysłowiu:
"Polak mądry po szkodzie......"
Bądź mądry przed szkodą, kserokopiarki kupuj i serwisuj z fachowcami Bilt Polska S.C.

Już dziś zmień serwisanta na fachowca.....

(48) 366-47-79 - Serwis Radom

604 928 675

zgloszenie awarii

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież