4.8928571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.89 (14 Votes)

 

Już dostępna jest nowa seria kserokopiarek
Canon imageRUNNER ADVANCE C3300!

 

Kserokopiarka Canon iRA C3330iPostęp, rozwój, zmiany...to wszystko nieustannie ma miejsce w naszym życiu. Ze wszystkim tym mamy do czynienia na co dzień. Wszystko się zmienia, unowocześnia. Co chwilę pojawiają się nowe modele telefonów, smartfonów, tabletów, laptopów itp. Wszystko idzie z postępem. W branży kserokopiarek jest dokładnie tak samo (bo dlaczego miałoby być inaczej ;-) ).

 
Aby nadążyć z tym pociągiem zmian, aby sprostać coraz to nowym oczekiwaniom klientów, aby jeszcze bardziej unowocześnić kserokopiarki, oraz ułatwić korzystanie z nich, Canon wprowadził nową serię urządzeń w formacie A3.

 

Są to nowe kolorowe kserokopiarki z serii imageRUNNER ADVANCE C3320, C3320i, C3325i, C3330i. Zostały one zaprezentowane 6 maja 2015 r. A więc temat „całkiem świeży" ;).

 

Nowe „Canony" drukują i kopiują odpowiednio z prędkością 20/20/25/30 stron A4 na minutę. Wszystkie posiadają po 2 kasety, które mieszczą po 550 stron każda. Maksymalna pojemność podajników papieru wynosi 2300 stron. Jeśli chodzi o funkcje wykańczania każda z nowych kserokopiarek oferuje sortowanie i grupowanie dokumentów.

 

 

Co nowego zaoferował nam Canon?

 

Zaawansowana już, wśród urządzeń firmy Canon, seria kserokopiarek została wyposażona w udoskonalony system obsługi dokumentów oraz nowy silnik druku. Udogodnienia te pozwalają na ograniczenie kosztów użytkowania kserokopiarki w firmie.

 

Znając specyfikę biur, a mianowicie to, że zdecydowana większość kosztów wydruków są to koszty związane z ich produkcją, obsługą i obiegiem, Canon tak zaprojektował nowe kserokopiarki, aby przepływ zeskanowanych czy wydrukowanych dokumentów był jeszcze łatwiejszy i efektywniejszy.

Proste, przejrzyste ekrany dotykowe pozwalają na intuicyjną obsługę kserokopiarki. Dzięki nim nikt nie będzie miał najmniejszego problemu z korzystaniem z kserokopiarki, a co za tym idzie ułatwieniem sobie pracy.

 

C3330i 2

 

Przyjazne rozwiązania pozwalają na sprawną pracę na całej flocie maszyn. Mając kilka czy też kilkanaście urządzeń w firmie, w nieskomplikowany sposób możemy zarządzać dokumentami. Zapisywanie i przesyłanie plików w różnych formatach nie stanowi problemu.

Wszystkie modele kserokopiarek imageRUNNER ADVANCED mogę być razem połączone, skonfigurowane i aktualizowane w prosty, zdalny i efektywny sposób. Oprócz tego, będąc poza biurem możemy wydrukować czy zeskanować dokument używając urządzeń mobilnych. Przebywanie poza firmą nie wiąże się z problemem obiegu dokumentów. Plusem takiego rozwiązania jest zwiększenie efektywności pracowników.

 

Prezentowana seria kserokopiarek Canon imageRUNNER ADVANCE C3300 oparta jest na technologii V2, czyli Vivid and Vibrat. Jest to technologia, która pozwala na osiągnięcie nieprawdopodobnie wyrazistych kolorów, co z pewnością wyróżni nasze dokumenty na tle konkurencji. A wbrew pozorom nie jest to mało ważne. To co ładne przyciąga oko. Zwracamy uwagę na to, co ładne, miłe, przyjemne. Nie muszę mówić o ile bardziej profesjonalna może stać się nasza oferta, broszura czy po prostu dokument firmowy dzięki jakości wydruku. Dzięki żywym, miłym dla oka kolorom.

 

Nowością jest także finiszer wewnętrzny, który jest... bezszywkowy. Takie rozwiązanie pozwala na ekologiczne działanie, gdyż zmniejsza się ilość odpadów oraz następuje łatwiejsza utylizacja dokumentów. Oprócz tego do budowy kserokopiarek z serii imageRunner Advance, Canon użył materiałów z odzysku oraz bioplastików pochodzenia roślinnego. Proces produkcji jest prowadzony w taki sposób, aby zminimalizować negatywny wpływ dwutlenku węgla na środowisko naturalne.

 

Kolejną nowością w omawianych urządzeniach są wbudowane przewodniki wideo, które skracają czas potrzebny do likwidacji zacięć papieru czy też uzupełnienia tonera. Kserokopiarki wyposażone są w system automatycznego zarządzania tonerem, zdalnej diagnostyki oraz automatyczny odczyt liczników.

 

Nowe kserokopiarki Canona mają dobrze rozwinięty system bezpieczeństwa dokumentów. Oprócz standardowego usuwania danych czy też zarządzania prawami użytkownika oraz raportowania i kontroli dostępu użytkowników, oferują oprogramowanie przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, a mianowicie oprogramowanie do zarządzania drukiem Canon uniFLOW. Są to dodatkowe funkcje, które zapobiegają utracie danych w czasie druku, kopiowania czy też skanowania.

Kserokopiarka kolorowa Canon z finiszerem bezszywkowym

 

Można tak zaprogramować kserokopiarkę, aby na przykład tylko urządzenia o określonych adresach IP lub MAC mogły z niej korzystać. Istnieje również coś takiego jak opcja blokady skanowania - druki są uwalniane dopiero po wpisaniu właściwego kodu PIN. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Każdy może dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że wprowadzenie nowej serii nie oznacza, że wcześniejsze modele są złe. To nie tak. Po prostu nowa seria jest udoskonaleniem wcześniejszych. To co było dobre, stało się jeszcze lepsze.

Ważne, aby wiedzieć, iż takie kserokopiarki istnieją, że mamy więcej opcji do wyboru.

 

Dlaczego świadomość jest tak ważna?

 

Często po prostu jest tak, że wybiera się to, co było od zawsze, to co jest sprawdzone. A czasem po prostu trzeba zaryzykować, chociaż nie wiem czy w tym przypadku jest to właściwe słowo. „Ryzyko" – nie, nie tym razem...dlaczego? Dlatego, że są to takie same kserokopiarki jak wcześniejsze, tylko ulepszone. Jest to więc doskonała opcja. To co sprawdzone plus najnowocześniejsze rozwiązania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież